پنجاه هزار پاسخ, ده هزار بازدید روزانه در پربیننده ترین سایت زبان- به ما در تلگرام ملحق شوید: @chiMigan

خیلی ممنون میشم در رابطه با این ایمیل راهنماییم کنید

0 امتیاز
179 بازدید
نوامبر 27, 2017 در فارسی به انگلیسی توسط shayna (2,081 امتیاز)
بازنگری شد نوامبر 27, 2017 توسط shayna

سلام دوستان. یکی از اساتیدم  چند صفحه مقاله رو خوند و با یکسری اشتباه در مقاله مواجه شد و در چند صفحه اول کامنت گذاشت و گفت که من از دست دیگر نویسندگان مقاله ناامید شدم که چرا وظیفه خودشون رو خوب انجام ندادند و به من تذکر دادند که تا مقاله را همه نویسندگان مقاله نخوانند نمیتونم مقاله را به مجله ای بفرستم و گفتند که باید با یکی دیگر از همکارانشون تماس بگیرند اگر او  قبول  کرد که مقاله را بخواند بعد از ایشان استادم مقاله را خواهند خواند و گفتند اگه قبول کنه همکارشون به من خبر خواهند داد. خیلی ممنون میشم در زمینه این ایمیل نیز از راهنمایی های ارزشمند شما بهره مند شوم.

 میخوام بهشون بگم که مشکل من هم این هست که من دانشجو هستم و بعد از تمام کردن مقاله ای که مینویسم انتظار دارم مانند سایر دانشجوها به من کمک بشه من از شما خیلی متشکرم که این لطف را به من میکنید و وقت با ارزشتون را برای خواندن نوشته ها میگذارید به من هم حق بدید من برای اینکه بتونم کارم رو درست انجام بدم خیلی هزینه کردم و از این کشور به آن کشور رفتم تا با همچنین مسائلی روبه رو نشوم ولی فکر میکنم سایر نویسندگان این مقاله فقط میخواهند من سریع مقاله را بفرستم و نظرات داور را دریافت کنم و آن اشکالات را ادیت کنم. باز هم از وقتی که برای خواندن مقاله من گذاشتید ممنونم و منتظر خبر شما هستم. 

 

 

نظر نوامبر 27, 2017 توسط Behrouz Bozorgmehr (226,083 امتیاز)
سلام - راستش یه کم گیج شدم. مگر در نوشتن مقاله تان دانشجویان دیگری هم مشارکت دارند که استاد گفته اند از دست نویسندگان دیگر ناامید شده اند؟ ضمنا اینکه استاد گفته اند تا مقاله را همه نویسندگان مقاله نخوانند نمی توانید آنرا به مجله ای بفرستید ، منظور کیا هستند؟ اگر استاد از سایر نویسندگان مقاله نا امید شده اند که دیگر خواندن مقاله توسط همان افراد چه نقشی در اینکه شما بتوانید بهد از آن ، مقاله را به مجله ای بفرستید دارد؟
نظر نوامبر 27, 2017 توسط shayna (2,081 امتیاز)
بازنگری شد نوامبر 27, 2017 توسط shayna

با سلام. ببخشید. شاید جوای خودشون رو بذارم بهتر باشه. در مقاله خودم نویسنده اول هستم و خودشان و سه استاد دیگر به عنوان مشاور و راهنما. 

خیلی ممنون میشم از راهنمایی های ارزشمند شما بهره مند شوم.

 

 

 

 

 

1 پاسخ

+1 رای
پاسخ داده شد نوامبر 27, 2017 توسط Behrouz Bozorgmehr (226,083 امتیاز)
انتخاب شد نوامبر 27, 2017 توسط shayna
 
بهترین پاسخ

خب با توجه به متن پیام استاد ، فکر کنم همون متن خودتان با کمی تغییرات به شرح زیر مفهوم مورد نظرتان را به استاد مربوطه منتقل کند :

Dear .........,

With thanks for your message ,I should give you my apologies for the shortcomings you found in first and second pages of the said paper. In fact , these are my problems too from the side of the co-authors of the manuscript. 

However,after I finish my part of the paper I'm looking for and will indeed much appreciate a good idea for improving the manuscript. I am really really thankful to you for your kind favour and helps and also taking up your precious time to read the manuscript.

I will await for further news from you accordingly.

Best wishes

نظر نوامبر 27, 2017 توسط shayna (2,081 امتیاز)
بینهایت از راهنمایی های ارزشمند شما ممنون و سپاسگزارم.
نظر نوامبر 27, 2017 توسط Behrouz Bozorgmehr (226,083 امتیاز)
خواهش می کنم.

پرسشهای مرتبط

0 امتیاز
2 پاسخ 65 بازدید
کلیه محتوای این سایت توسط کاربران در سایت چی‌میگن وارد شده است. حق کپی این مطلب با چی‌ میگن می‌باشد .

هدف اصلی سایت چی میگن کمک به شما در تبدیل جملات فارسی به انگلیسی،
تبدیل اصطلاح های فارسی به اصطلاحات انگلیسی، آموزش انگلیسی چه در کاربرد چه در استفاده روز مره انگلیسی، آشنایی با کاربرد اصطلاحات انگلیسی و همینطور برعکس، پیدا کردن معادل فارسی اصطلاحات تکنیکی انگلیسی است.

...