پنجاه هزار پاسخ, ده هزار بازدید روزانه در پربیننده ترین سایت زبان- به ما در تلگرام ملحق شوید: @chiMigan

The trial begins today of a man who has been

+1 رای
51 بازدید
ژولای 19, 2017 در English to Persian توسط Aidaglass (17,361 امتیاز)

Hello,

The trial begins today of a man who has been charged with murdering a young woman last November on fifth Avenue when trying to rub her of money she had just taken from a nearby bank where she worked as cashier.

Please revise my translation below. It's too complicated for me to translate. Thanks.

امروز محاکمه مردی شروع میشود که به قتل زنی جوان در ماه نوامبر گذشته در خیابان پنجم هنگامی که میخاسته است پولی را که وی چند لحظه قبل از بانکی در آن نزدیکی که خود صندوقدار آنجا بود گرفته بود، سرقت کند، متهم شده است.

 

نظر ژولای 20, 2017 توسط Aidaglass (17,361 امتیاز)

Thank you ++

2 پاسخ

+2 امتیاز
پاسخ داده شد ژولای 19, 2017 توسط BK (79,315 امتیاز)
امروز محاکمه مردی شروع می شود که متهم است در نوامبر گذشته در خیابان پنجم زن جوانی را هنگام سرقت پول هایی  که این زن به تازگی از بانکی در آن نزدیکی که صندوقدارش بود دریافت کرده بود به قتل رساند.
+2 امتیاز
پاسخ داده شد ژولای 19, 2017 توسط عاشق (10,975 امتیاز)

جملات بلند و پیچیده رو باید تجزیه کرد. تو انگلیسی این جملات بلند کاملا عادیه. تو فارسی اینطور نیس. شاید پیدا شن یه معدود نویسنده‌هایی که اهل نوشتن جملات بلند باشن.

امروز محاکمهء مردی که به قتل خانم جوانی در ماه نوامبر گذشته در خیابان پنجم متهم شده است آغاز میشود. وی در حین سرقت پول این خانم او را به قتل رسانده بود. مقتوله این پول را چند لحظه قبل، از بانکی در همان نزدیکی که خود صندوق‌دار آن بود، گرفته بود.

پرسشهای مرتبط

کلیه محتوای این سایت توسط کاربران در سایت چی‌میگن وارد شده است. حق کپی این مطلب با چی‌ میگن می‌باشد .

هدف اصلی سایت چی میگن کمک به شما در تبدیل جملات فارسی به انگلیسی،
تبدیل اصطلاح های فارسی به اصطلاحات انگلیسی، آموزش انگلیسی چه در کاربرد چه در استفاده روز مره انگلیسی، آشنایی با کاربرد اصطلاحات انگلیسی و همینطور برعکس، پیدا کردن معادل فارسی اصطلاحات تکنیکی انگلیسی است.

...