سی‌ هزار پاسخ, هفت هزار بازدید روزانه در پربیننده ترین سایت زبان- به ما در تلگرام ملحق شوید: @chiMigan

اینجا دیوار Behrouz Bozorgmehr

I appreciate your congrats. Thanks a deal.
3 هفته پیش توسط English Geek
خواهش می کنم.
1 ماه پیش توسط Behrouz Bozorgmehr
بی نهایت سپاس بابت راهنمایی های ارزنده تون
حتما به شکلی که فرمودید مطالعه ش خواهم کرد
1 ماه پیش توسط Martingig
سلام - پیشنهاد کلی بنده این است که حتی المقدور سعی کنید لغات و واژه ها را در متن ها و یا در قالب اصطلاحات یاد بگیرید و در مورد اون کتاب هم که می فرمایید متن هایش سخت و ناهموار است شما اون لغاتی را متن مربوطه شان برای تان سنگین است لیست کنید و در متون جاهای دیگر و یا در قسمت مثالهای دیکشنری های معتبر آنها را چک کنید ; زیرا متن مثالهای دیکشنری هایی مثل وبستر و یا آکسفورد هموارتر و گویاتر هستند و با مطالعه آنها همان هدف یادگیری لغات در متون یا مثالها یا اصطلاحات میسر خواهد شد.
1 ماه پیش توسط Behrouz Bozorgmehr
سلام
یه سوال مهم از محضرتون داشتم . راستش من تازه کتاب 1100 رو گرفتم . با اینکه از لحاظ سطح بندی CEFR در سطح B2 هستم اما بنظر میاد متن context همراه لغات این کتاب واقعا ناهموار و سنگین انتخاب شده . تردیدی نیست که مولفان این حد از پیچیدگی رو تعامدا انتخاب کردن . سوال من از شما عزیز اینه که بهترین روش استفاده از این کتاب با شرایط مذکور چیست ؟ و اینکه ایا میشه اولویت رو بر فهم معنای خود واژکان گذاشت و خیلی اصراری به فهم ریزبینانه متن همراه نکرد ؟ البته بگم متاسفانه اینطوری حس بدی دارم و احساس میکنم دارم بطن ماجرا و چیزی که اساسا کتاب رو مهم کرده رو دارم بنحوی خنثی میکنم . توصیه شما رو واقعا نیاز دارم ...
1 ماه پیش توسط Martingig
ممنون از لطف تان. خیلی خوش آمدید به این انجمن. بنده هم برای شما از خداوند بزرگ رونق در کارها توام با سلامتی در زندگی مسئلت می نمایم.
1 ماه پیش توسط Behrouz Bozorgmehr
فقط میتونم بگم خوش به سعادتون که انقد انگلیسی بلدید . ماشاالله ...
خدا رونق بده به زندگی و کارتون ..
1 ماه پیش توسط Martingig
ممنون از لطف تان. بنده و سایر دوستان پاسخ دهنده خوشحال و مفتخریم که در این سایت به هموطنان کمک می کنیم. ضمناً خود بنده هم در حال یادگیری در اینجا هستم و لذا در دعای خیر شما برای مدیران محترم سایت چی می گن شریک هستم.
2 ماه پیش توسط Behrouz Bozorgmehr
درود. آقای بزرگ مهر امیدوارم همیشه باشید و به امثال من کمک کنید. هر کسی که این سایت رو ایجاد کرده و بزرگایی مثل شما رو اورده کار خیر و پسندیده ای کرده
2 ماه پیش توسط Arghavanbj
کلیه محتوای این سایت توسط کاربران در سایت چی‌میگن وارد شده است. حق کپی این مطلب با چی‌ میگن می‌باشد .

هدف اصلی سایت چی میگن کمک به شما در تبدیل جملات فارسی به انگلیسی،
تبدیل اصطلاح های فارسی به اصطلاحات انگلیسی، آموزش انگلیسی چه در کاربرد چه در استفاده روز مره انگلیسی، آشنایی با کاربرد اصطلاحات انگلیسی و همینطور برعکس، پیدا کردن معادل فارسی اصطلاحات تکنیکی انگلیسی است.

...